Pościele wełniane

   

Wełnę kojarzymy ze wspaniałym wyglądem, elegancją i miękkością, a jej unikalna zdolność przepuszczania powietrza zapewnia doskonałą wentylację i najwyższy komfort użytkowania przez cały rok. Pod pościelą wełnianą szybko się rozgrzewamy a nadmiar ciepła oddawany jest do otoczenia dlatego też latem się nie przegrzewamy a zimą nie marzniemy. Bezpośredni dotyk wełny zwiększa poziom melatoniny i powoduje, że szybko zasypiamy, śpimy spokojnie, szybciej regenerujemy nasz organizm co sprawia, że wstajemy rześcy i wypoczęci.

Każdy produkt opatrzony marką Złote Runo ma szerokie zastosowanie profilaktyczno-terapeutyczne i jest zalecany w leczeniu dolegliwości bólowych wielu schorzeń narządu ruchu, szczególnie w procesie rehabilitacji stanów pourazowych i złamaniach, schorzeń reumatycznych, stanach zapalnych, zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa.

Decydując się na zakup produktów z etykietą ZŁOTE RUNO oraz TERMOTERAPIA® mają Państwo gwarancję, że wykonane są one ze 100% czystej żywej wełny a ich jakość jest zgodna ze standardami The Woolmark Company.


Na wszystkie nasze wyroby udzielamy 3-letniej gwarancji na trwałość oraz jakość wykonania.