Kolekcja Camel Classic

 

 

 

 

KOLEKCJA CAMEL CLASSIC

Kolekcja pościeli wełnianej CAMEL CLASSIC jest esencją wyszukanego stylu i niepowtarzalnego smaku, która sprawi poczucie luksusu w Twojej sypialni.

 

Włókno wełny wielbłądziej posiada cechy identyczne z wełną owczą. Wełna pozyskiwana jest z wielbłądów dwugarbnych hodowanych w Azji, Afryce i Ameryce Południowej, żyjących w podobnych warunkach atmosferycznych do owiec merynosa.

 

W skład kolekcji wchodzą kołdra (ocieplacz ciała) z poduszką  oraz jaśkiem (podpory karku i szyi). Kolekcja CAMEL  jest wykonana ze 100% czystej, żywej wełny typu camel (wełna wielbłądzia, wełna z lamy) oraz z wełny kaszmir (pochodząca od kóz himalajskich). Całość zachęca schludnością, jednocześnie zapewniając przytulne ciepło. Puszystość i miękkość tej niezwykłej pościeli zaprasza do otulenia się nią i doświadczania w niej odpoczynku. Zapewnia ona spokojny, głęboki sen, utrzymując stałą temperaturę naszego ciała. Regulując ciśnienie krwi i pracę serca, działa uspokajająco. Ze względu na swoje szczególne właściwości najlepiej stosować kołdrę i poduszki wełniane bez poszewek tak, aby zapewnić maksymalny kontakt skóry z wełną.

 


 


 

Tabela 1.  KOŁDRA (ocieplacz ciała - pled) - rodzaje i rozmiary

 

Rodzaj Rozmiar
 jednoosobowa1,35 x 2,00 m
 dwuosobowa1,55 x 2,00 m

sypialniana

 sypialniana DUO

sypialniana MAX

1,75 x 2,00 m

2,00 x 2,00 m

2,20 x 2,00 m

Potrzebujesz inny rozmiar?

Zamów

 

 

Tabela 2.  PODUSZKA I JASIEK (podpory karku i szyi) - rodzaje i rozmiary

Rozmiar poduszki0,40 x 0,75 m
Rozmiar jaśka0,40 x 0,40 m

Potrzebujesz inny rozmiar?

Zamów

 

 

 

 

 

Do zestawu kolekcji pościeli wełnianej Camel idealnie pasuje podkład wełniany Termoterapia® popularnie zwany materacem.

 

Tabela 3.  Termoterapia® (podkład jednostronny - materac)  - rodzaje i rozmiary

Rodzaj Rozmiar
jednoosobowy0,9 x 2,0 m
dwuosobowy1,4 x 2,0 m

sypialniany 

sypialniany DUO

  sypialniany MAX

1,6 x 2,0 m
1,8 x 2,0 m
2,0 x 2,0 m

Potrzebujesz inny rozmiar?

Zamów

 


 

Każdy produkt marki Złote Runo i Termoterapia® ma szerokie zastosowanie profilaktyczno-terapeutyczne i jest zalecany w leczeniu dolegliwości bólowych wielu schorzeń narządu ruchu, szczególnie w procesie rehabilitacji stanów pourazowych i złamaniach, a także schorzeń reumatycznych, stanach zapalnych, zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa.